Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: riyan Dátum: 17.02.2018
Stránka: https://www.vimp.com/en/web/forum/topic/7141.html
Správa: Hello Friends I am new here, If you’re thinking of starting your very own blog, but just don’t have a clue on what to blog about, then fear not. I have been finding many blogs and gone through blog.advids.co. In this article, We have included a whole load of blog examples from a wide variety of different niches.
It’s a constant evolution of content that keeps people coming back for more, especially if these blogs contact highly resourceful material that people find useful and interesting. I am a excellent animator just have a look goo.gl/QuxJXX
 
Meno: Ana Dátum: 09.02.2018
Správa: Dobrý deň,
ďakujem za rýchle vybavenie mojej objednávky - v nedeľu večer som písala a v stredu doobeda som už zásielku mala. Opakovane si objednávam farbu na vlasy Sanotint light, už som sa viackrát presvedčila, že je naozaj šetrná k vlasom a okrem toho veľmi dobre a dlho drží na vlasoch. Vďaka aj za balíček Migliorin proti vypadávaniu vlasov, skúsila som minulý rok - funguje, tak si idem vlasy posilniť aj teraz. S pozdravom Ana
 
Meno: Alena Dátum: 18.01.2018
Správa: Dobrý deň, p. Martinka

Chcela by som sa ešte spýtať, som veľký alergik na farby, ktorá je lepšia Sanotint light alebo Sanotint klasik ? ja som si totiž objednala Sanotint light a v prípade ak by ste mi doporučil inú radu z Vašich farieb či je ju možné vrátiť alebo ešte objednávku zmeniť. Objednávka bola odoslaná ako som už písala 16.01.2018. Srdečná vďaka.
 
Meno: Alena Dátum: 18.01.2018
Správa: Dobrý deň, p. Martinka

Ďakujem za odpoveď. Zároveň by som sa chcela spýtať aká je dodacia lehota Vašich výrobkov. Ja som si objednala od Vás viac produktov, ale neviem kedy môžem očakávať zásielku. Objednávala som dňa 16.01.2018. Jednalo sa o farbu na vlasy , lak, tužidlo, olej, tužiaci gel. Prajem pekný deň.
 
Meno: Michal Martinka Dátum: 16.01.2018
Správa: Dobrý deň pani Alenka,
Farba Sanotint je trvácna farba, myslím si že robiť melít sa dá urobiť na farbu Sanotint.
 
Meno: Alena Dátum: 16.01.2018
Správa: Dobrý deň,

Chcem sa spýtať či pri použití farby Sanotint light je možné si dať melír. Ďakujem
 
Meno: Michal martinka Dátum: 10.01.2018
Správa: Ďakujeme Kika! Veľmi ste nás potešila,

A pani Filomene k šampónu Fit, nie je to Sanotint ale Migliorin. A ten v ponuke máme.
 
Meno: Kika Dátum: 10.01.2018
Správa: Dobrý deň. Kúpila som si farbu Sanotint Light odtieň 78. Musím povedať že som nadmieru spokojná, moje vlasy boli predtým tmavo hnedé a po nafarbeni farbou Sanotint mám takmer presný odtieň ako je vo vzorkovniku. Farba bola pomerne šetrná spočiatku mierne štípala ale do 5 min to vymizlo. Moja pokožka je veľmi citlivá a predošlé farby mi spôsobovali podráždenie preto som skúsila Sanitint. Takže ju hodnotím pozitívne, dúfam že aj budúce farbenia budú úspešné. Ďakujem :)
 
Meno: Filomena Dátum: 29.12.2017
Správa: Dobry den

s oblubou pouzivam sampon Fit Sanotit, bude este k dispozicii

Dakujem
 
Meno: Martinka, Fiore Dátum: 14.06.2016
Správa: Dobrý deň pani Renáta,
S Dr. Max sme spolupracovali na letákových akciách, a automaticky sa na zoznam dostala aj takto lekáreň.
Martinka
 
 
1-10 / 148

Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY