Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Cara Mengobati Usus Bengkak Pada Anak Dátum: 20.10.2017
Stránka: http://goo.gl/CG1xQ2
Správa: http://goo.gl/CG1xQ2
 
Meno: Obat Borok Menahun Dátum: 20.10.2017
Stránka: http://gg.gg/obat-borok-menahun
Správa: Friday is pray day
 
Meno: Martinka, Fiore Dátum: 14.06.2016
Správa: Dobrý deň pani Renáta,
S Dr. Max sme spolupracovali na letákových akciách, a automaticky sa na zoznam dostala aj takto lekáreň.
Martinka
 
Meno: Renata Dátum: 13.06.2016
Správa: Dobrý deň, som z Rimavskej Soboty. Ako jedno z vašich predajných miest uvádzate aj lekáreň Dr. Max na ulici Fábryho3 v Rimavskej Sobote, ale uvedená lekáreň vaše farby na vlasy Sanotint nikdy nepredávala a ani nepredáva.
 
Meno: Mgr. Martinka Michal Dátum: 10.05.2016
Správa: Máme často problémy s webom, ale to sme už vyriešili.
Nabudúce to bude určite lepšie ak to ešte s nami skúsite.
Pekný zvyšok dňa.
Martinka, Fiore
 
Meno: Zuzana Dátum: 10.05.2016
Správa: Pán Martinka úplne chápem že nemáte skladové zásoby ale sľubovať niečo ľuďom a potom sa ani neozvať že sa niečo zdrží nie je veľmi profesionálne. Samozrejme Vám prajem veľa šťastia lebo výrobky máte úžasne.
 
Meno: Mgr. Martinka Michal- konateľ Fiore Dátum: 10.05.2016
Správa: Dobrý deň pani Zuzana,
Áno, Vašu kritiku beriem, nie sme taká veľká firma aby sme mali také veľké zásoby na sklade, aj keď sa snažíme, navyšovať sklad, rádovo pribúda aj zákazníkov. Myslím si však, že sa snažíme vyhovieť aj napísať ak nemáme problém s webom. Vopred sa našim zákazníkom ospravedlňujeme a sľubujeme, že sa budeme zlepšovať.
Martinka, FIORE
 
Meno: Zuzana Dátum: 10.05.2016
Správa: Dobrý deň,

Tovar máte ako málokto úžasný ale prístup .... prvý krát som čakala 5 dní na odpoveď a až keď som sa ďalší krát ozvala prišla mi odpoveď. Další krát mi bol sľúbený tovar do týždňa a pol a bol mi poslaný po mesiaci. Určite si do budúcna budem zháňať tovar inde.
 
Meno: Marta Turcanova Dátum: 14.03.2016
Správa: Pekny den . Vasu stranku som objavila iba dnes a hned ma uchvatila ,mala ,by som zaujem o kupu farby na vlasy ,poradte prosim ,ktory odtien ....mam tmavo hnede farbene vlasy rozmyslam nad bledsim odtienom nakolko, by som nerada ich mat tmavsie mam uz aj sedive vlasy na bocnych stranach ( sluchy) inde nie rozmyslam nad zlaty tmavy blond č 30 a na vyrastene mascaru S2 ked nebudem stihat farbit mne sa velmi paci odtien jantarova blond len nevie ci by to chytilo kvalita mojich vlasov ... Od korienkov masnejsie a konce suchsie . Za skoru odpoved dakujem s pozdravom ostava Marta Turcanova
 
Meno: zuzana Dátum: 19.11.2015
Správa: dobrý deň
chcem sa spýtať či je možné niekde osobne prevziať tovar(som z BA a predajné miesta v lekárňach nemajú toar aký chcem), lebo za dobierku 4 eurá je dosť
ďakujem
 
 
1-10 / 141

Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY