výživné krémy

Prípravky na zrelú pleť švajčiarskej prírodnej kozmetiky Locherber.

 

Charakteristika: Bunkový metabolizmus sa už od tridsiatky začína postupne znižovať podobne ako regeneračná schopnosť buniek. vhodná a dobre cielená starostlivosť dokáže divy i vo veku, kedy vám už dávno nie je 40 či 50.  V priebehu procesov starnutia stráca koža postupne vlhkosť, znižuje sa jej elasticita. Podobne nastávajú zmeny v štruktúre kolagénu a dochádza k zníženiu elasticity kože, vznikajú vrásky.

Starnutie je zákonitý biologický jav a preto sa neúprosne dotýka našej krásy. Ako vyzeráme v zrelom veku závisí len od nás, predovšetkým od nášho zdravia , genetickej dispozície, životného štýlu, duševnej hygieny a v neposlednej miere od starostlivosti, ktorú sami sebe a našej pokožkej venujeme. Starnutie je proces, ktorý sa nedá zastaviť, je možné ho do určitej miery ovplyvniť a spomaliť. Zrelá pleť musí byť preto neustále optimálne hydratovaná, pravidelne vyživovaná a účinne regenerovaná.

Ponuka prírodnej kozmetiky na tejto stránke je určená práve pre zrelú pleť, efektívne napomáha v boji proti času.

 

 
 

Anti age krém dený/nočný

 

Krém LIFTINGOVÝ EFEKT

špeciálny spevňujúci prípravok proti vráskam pre všetky typy pleti. vyživuje, posilňuje, tonifikuje a oživuje unavenú pleť svojim bohatým zložením z vitamínov a rastlinných výťažkov.

 

Lifting uhladzuje a udržuje mladé tie zóny, na ktoré sa zabúda: vrásky na krku, ovisnutá pokožka dekoltu a horná časť paží, ktoré potrebujú spevniť.

   
27 € s DPH
  32 € s DPH
 
 
 

NUTRI AGE krém (supervýživný)

 

Krém OVER 40 pH 6

bohatý hydratačný krém pre zrelú, suchú alebo veľmi suchú pleť, pokožku súčasne hydratuje a vyživuje, pleť je jasná a má mladistvý vzhľad.

 

Zmierňuje a redukuje estetické problémy, ktoré sú typické pre zrelú pleť. Je tiež vhodný pre veľmi citlivé, precitlivelé a náchylné typy pleti.

   
28 € s DPH
  30 € s DPH
 
 

Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY