Suchá pleť, prírodné prípravky s bylinkami.

Prípravky na suchú pleť švajčiarskej prírodnej kozmetiky Locherber.

Vysoko hydratačné krémy na pleť od švajčiarskej značky Locherber Vašu dehydratovanú pokožku dostatočne hydratujú a vyživia, a tak pleť bude už po prvých použitiach bude vyzerať zdravšie. Hydratačné krémy od tejto švajčiarskej značky minimalizujú jemné línie, viditeľné póry a zachovávajú optimálnu hydratáciu pokožky. V našej ponuke si môžete vybrať z hydratačných krémov, ktoré sú vhodné pre denné i nočné použitie a je možné ich aplikovať ako na normálny typ pleti, tak aj na pleť suchú a citlivú.
Receptúra hydratačných krémov Locherber je bez parabénov, GMO, kovov, alkoholu a sú dermatologicky testované.

Charakteristika: Na prvý pohľad vyzerá suchá pleť dokonale - je matná má jemné póry, bez nečistôt. Má však sklon k tvoreniu šupiniek a vrások už v mladom veku. Spoznáte ju podľa pocitov pnutia po celej tvári už krátko po vyčistení je napätá a suchá, bez lesku.Všetky typy pokožky sa stárnutím stávajú suchšími a citlivejšími.

 

Starostlivosť: Suchá pleť je veľmi citlivá, preto s ňou veľmi neexperimentujte. Vyhýbajte sa produktom s obsahom alkoholu či ovocných kyselín. Pleť len veľmi jemne vyčistite od make-upujemným tonikom. Čo sa týka výživy, tu si toho vyžaduje viac. Pleť je dôležité nie len premasťovať, ale aj hydratovať. Používajte preto denný aj nočný výživný krém a raz za čas aj hydratačnú masku. Čo sa týka peelingu, opatrne s ním. Ak sa dá používajte ho maximálne raz do mesiaca na odstránenie šupiniek.

 
 

Locherber Krém sa slezom, 50 ml

 

Locherber Krém DNA denné a nočné, 50 ml

Každodenné hydratácia normálnych až suchých typov pleti. Pre unavenú pleť, suchú pleť.

 

Ochrana a hluboká hydratace. Nemastí, okamžitě se vstřebává. Sluneční filtry.

   
19 € s DPH
  32 € s DPH
 
 
 

Locherber INTENZÍVNY HYDRATAČNÝ KRÉM, 50 ml

 

Locherber Comfort cream, 50 ml

Udržiava optimálnu hladinu hydratácie celý deň, minimalizuje tenké vrásky a póry.

 

POMÁHA reaktivovať bunkovú regeneráciu. PREDĹŽENÝ HYDRATAČNÁ ÚČINOK.

   
19 € s DPH
  22 € s DPH
 
 

Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY