Intenzívne krémy proti vráskam, spomal stárnutie.

Prípravky spevňujúce proti vráskam švajčiarskej prírodnej kozmetiky Locherber.

 

 

Vrásky: nech robíme čokoľvek, čas zastaviť nedokážeme, a ten vie zanechať viditeľné stopy, hoci aj na našej tvári v podobe vrások. Podľa typu pleti, spôsobu života a genetického programu sa prvé vrásky objavia už medzi 25. až 30. rokom veku okolo očí, kde je pokožka najtenšia, medzi nosom a ústami, na čele a po štyridsiatke na krku a okolo úst. Pod prvé vrásky na tvári sa takmer vždy podpíše mimika, pretože svaly určitej partie vykonávajú stále opakujúci sa pohyb pôsobiaci na pružné vlákna tkaniva pokožky.
Biologické starnutie pokožky

Charakteristika: vrásky vznikajú v súvislosti s genetickou výbavou a hormonálnymi zmenami, ale aj v dôsledku poškodzovania kože vplyvom škodlivých faktorov vonkajšieho prostredia – smogom či UV žiarením a životným štýlom. Ak málo spíte, zle sa stravujeme, fajčíte, pijete alkohol, môžete rátať s tým, že vás vrásky zaskočia skôr, ako keby ste žili zdravo. Podľa dermatologických výskumov nastáva biologické starnutie pokožky až po 60. roku života. Gény hrajú rozhodujúcu úlohu pri vnútorných príčinách jej starnutia. Už pri narodení dostaneme do vienka suchú a citlivú, alebo mastnú a hrubú pleť. Dedíme tiež kvalitu a odolnosť tkanív, čo už zmeniť nemôžeme. Znakom zdedenej slabosti tkanív môže byť napr. celulitída, červené žilky na tvári, krčové žily a hemoroidy. Veľa žien tiež pozná problém spojený s odtučňovacími kúrami, keď síce dosiahnu ideálnu hmotnosť, ale jej úbytkom im rozplynutím podkožného tkaniva pribudnú vrásky na tvári. Starnutie je prirodzený prejav organizmu, ktorý so sebou nesie a prirodzené biochemické, histologické či fyziologické zmeny. Spolu s vonkajšími faktormi (počasím) a sekundárnymi faktormi (hormóny) ovplyvňujú tvorbu a vznik vrások. Vrásky sa tvoria prirodzene, nedajú sa odstrániť úplne, ale ich vznik možno ovplyvniť.

 
 

CELEBRITY KRÉM 50 ml

 

Krém LOTUM 50 ml

Explózia lásky pre Vašu pleť ! Senzačná textúra krému pre celkom novú pleť. NOVINKA!

 

NOVINKA ! Krém LOTUM bol špeciálne vyvinutý tak, aby vrátil pleti hydratáciu, pevnosť a pružnosť. Pomáha vyrovnať predčasné prejavy starnutia pleti, opäť modeluje ovál tváre a vypína vrásky. Dáva …

   
60 € s DPH
  110 € s DPH
 
 
 

Krém GOLDEN 24K ANTI-AGE

 

GOLD 24K MASKA + VIT. E, 50 ml

NOVINKA! Jeho vzácna textúra prekvapí okamžitým hodvábnym a výživným efektom

 

Intenzívna hydratácia s koloidným zlatom

   
50 € s DPH
  26 € s DPH
 
 
 

GOLD 24K SERUM, 30 ml

 

Multiaktívne sérum pH 5,6

intenzívne sérum s koloidným zlatom

 

sérum je novým prípravkom tohto druhu. Nový prípravok pre spevnenie a udržanie pevnosti pokožky tváre a krku. Hydratuje a tonifikuje zrelú pleť.

   
40 € s DPH
  26 € s DPH
 
 
 

B.T.Y. krém pH 6,4

 

B.T.Y. sérum pH 6

NOVINKA !, revolučný biotechnologický komplex na rastlinnom základe, ktorý neutralizuje napätie na pokožke a výrazne redukuje vrásky.

 

NOVINKA !, ideálny doplnok krému B.T.Y., ktorý zásluhou biotechnologického patentovaného B.T.X. neutralizuje napätie v mikropokožke a výrazné vrásky sa zmenšujú bez injekcií.

   
31 € s DPH
  31 € s DPH
 
 
 

Tekuté sérum RASTLINY A OVOCIE

 

Tekutý krém BUKED Z RUŽÍ

Prírodný kokteil plný energie pre Vašu pleť, táto koncentrovaná emulzia je veľmi bohatá na vitamíny a výživné látky. NOVINKA !

 

Hydratačná starostlivosť poslednej generácie pre Vašu pleť, cielená na boj proti stopám času. NOVINKA !

   
20 € s DPH
  24 € s DPH
 
 
 

HYPNOTIC VIPER CREAM

 

Rastliné ceramidy v perlách 20ks

Regeneračný krém 24 hod. NOVINKA ! Nová technológia s jedinečnými výsledkami! Peptid, ktorý napodobňuje jed zo zmije, spolu s kyselinou hyaluronovou znižuje tvorbu vrások a zachováva pritom …

 

Perly s rastlinnými ceramidami sú určené pre obnovenie a udržanie rovnováhy hydratácie v pokožke. Pre ošetrenie normálnej, suchej a veľmi suchej pokožky.

   
30 € s DPH
  26 € s DPH
 
 

Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY