LOCHERBER - telová kozmetika

TELOVÁ KOZMETIKA

 

 

" Milovať pohladenie nám dá zdravé telo plné emócií "

 

   Čistenie je prvou a základnou činnosťou vonkajšej starostlivosti o pokožku a použitie rôznych čistých bylinných prípravkov je jedným z najpríjemnejších terapeutických činností v našom každodennom živote.

   Liečivé rastlinky pridávame do našich kozmetických príprakov na oživenie a stimuláciu cirkulácie krvi, na relaxáciu a upokojenie svalov alebo na uvoľnenie tela pre pokojný nočný odpočinok. Bylinky napríklad v kúpeli, ktoré sú zastúpené v našich kúpeľných olejoch a penách pomáhajú pri kožných ťažkostiach, pri dýchacích problémoch, celkovej relaxácií a zároveň zvyšujú pôžitok z kúpeľa.

   Vstúpte do sveta kozmetických prípravkov, ktoré poskytnú Vášmu telu nie len to čo potrebuje ale hlane to čo si zaslúži...

 

 

V tejto kategórii nájdete švajčiarske produkty značky LOCHERBER a špeciálne dermogély a krémy rady COSVAL.

 


Nájdete tu vštkoe, čo potrebujete pre starostlivosť o pokožku tela: telové krémy, parfumy, sprchové gély, deodoranty, špeciálne mydlá vhodná i pro alergikov a exematikov a speciální produkty z řady Cosval: krémy na bolesti, kŕčové žily, karpálne tunely, exemy, apod. vďaka svojmu prírodnému zloženiu tu nájdete i prípravky vhodné i pre kojencou, batoľatá a deti.

 

Prípravky rady LOCHERBER vznikajú v malom bujnom kantone San Gallo VE ŠVAJČIARSKU, kde je každodennosť stále ešte určovaná prírodou a ich prirodzenými cyklami. Už od minulého storočia sa rodina Locherber venuje zbieraniu a katalogizácii rastlín a bylín pre každodennú starostlivosť o telo. Posledná generácia doviedla k dokonalosti jednoduché rodinné tradície a umožnila tak všetkým vychutnať si plody tohoto jednoduchého a zdravého života. Takto vznikla kozmetická rada LOCHERBER: výrobky dôležité pre ošetrenie každého typu pokožky a prevencie pre zachovanie ich celistvosti a mladosti. Široká škála výrobkov LOCHERBER ponúka všetko, čo potrebujeme každý deň, aby sme sa cítili „vo svojej koži“ a zároveň úplne rešpektovali prírodu.Všetky produkty sú BEZ PARABENOV. Boli dermatologicky testované a testované na nikel. Neobsahujú GMO.
Rešpektujte prírodu.

 


Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY