Najúčinnejšie prípravky proti padaniu vlasov Migliorin

Šampón proti padaniu vlasov Migliorin

Šampón proti padaniu vlasov Migliorin

Šampón je určený pre všetky typy vlasov, je veľmi šetrný a je špeciálne určený pre vlasy, ktoré vypadávajú alebo sú poškodené. Šampón umýva vlasy do hĺbky, bez ich zaťažovania zásluhou výťažkov zo zlatého prosa a pantenolu pH 5,5. Zanecháva vlasy mäkké, jemné, regenerované a vzdušné

Ampulky proti padaniu vlasov Migliorin

Ampule proti padaniu vlasov Migliorin

Ampule pre vonkajšie použitie pomáhajú okysličovať a reaktivovať vlasové korienky a súčasne podporujú vývin a zdravý rast vlasov. Tento prípravok prospieva vlasom tým, že obsahuje olejový výťažok zo zlatého prosa, najbohatšie obilniny na kyselinu kremičitú. Toto je hlavným prvkom rastu vlasov, a pretože je rastlinného pôvodu, zaručuje jednoduché absorbovanie pomocou minerálu chelato

Vlasová voda v spreji proti padaniu vlasov Migliorin

Vlasová voda v spreji proti padaniu vlasov Migliorin

Pomáha pri prevencii a boji proti vypadávaniu vlasov. Táto nová vlasová voda v spreji z rady Migliorin proti vypadávaniu vlasov je zložená z rôznych prísad, ktoré majú protizápalové, ukľudňujúce a antibakteriálne účinky. Základom sú čistiace a ukľudňujúce látky, ktoré podporujú vnútorný kožný krvný obeh a okysličujú tak vlasovú pokožku.

 

Vlasová voda v spreji bez alkoholu proti padniu vlasov Migliorin

Vlasová voda v spreji bez alkoholu proti padaniu vlasov Migliorin

Sprej Migliorin pre vonkajšie použitie pomáha okysličovať a reaktivovať vlasové korienky a súčasne podporuje vývin a zdravý rast vlasov. Tento prípravok prospieva vlasom tým, že obsahuje olejový výťažok zo zlatého prosa, najbohatšie obilniny na kyselinu kremičitú. Toto je hlavným prvkom rastu vlasov, a pretože je rastlinného pôvodu, zaručuje jednoduché absorbovanie pomocou minerálu chelato.

Kapsle proti padaniu vlasov Migliorin, dôležité informácie

Kapsle proti padaniu vlasov Migliorin, zloženie, použitie a účinky

Prírodná kozmetika proti vypadávaniu vlasov Migliorin  
Správny krok pre zdravie Vašich vlasov a nechtov 


Krása Vašich vlasov je odrazom Vášho zdravia

 
 

 

 
 

 
Človek má priemerne 100 000 vlasových folikul. Každý deň vyprodukujeme približne 30 metrov vlasov a to je približne 10 km za mesiac. Vlasy rastú rýchlejšie na jar a v lete. S pribúdajúcim vekom sa rast vlasov spomaľuje. Padanie vlasov ovplyvňujú rôzne faktory napríklad: zdravotný stav, zmena ročného obdobia, nesprávna výživa, diéty, stres. Zvýšené vypadávanie vlasov môže byť spôsobené niektorými chorobami vlasov a tiež užívaním určitých liekov.

Počet vlasov (v normálnom prípade) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 100 000
Hustota vlasov. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 200/cm2
Priemer vlasu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0,1 mm
Mesačný prírastok vlasu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 cm
Celková denná produkcia vlasu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30 m
Životnosť vlasu (= rastová fáza). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 – 6 rokov
Denná strata vlasov (za normálneho stavu) . . . . . . . . . . . . . . . . 50 – 100

Za normálnu dennú stratu považujeme až 100 vypadaných vlasov denne. Táto strata zodpovedá novému nárastu vlasov. Fáza rastu trvá od 2 do 6 rokov. Behom tohto obdobia rôzne faktory spôsobia predčasné ukončenie rastového cyklu a môže tak dôjsť k zvýšenému vypadávaniu vlasov (viac ako 100 vlasov denne). Striedanie rastovej a kľudovej fázy vlasov nie je synchronizované, a preto sa ich vypadávanie a nový rast deje takmer nepozorovane.
 
 

Padanie vlasov
V niektorých prípadoch, ako napríklad po tehotenstve alebo pri rekonvalescencii nastáva nadmerné padanie vlasov.
Plešatosť je typický mužský jav hormonálneho pôvodu. Padanie vlasov môže byť tiež spôsobené problémami so štítnou žľazou či nedostatkom železa, užívaním hormonálnej antikoncepcie alebo dermatologickými ochoreniami.

Hlavné príčiny straty vlasov sú:
Genetické ● dermatitída, ekzémy, lupienka ● užívanie antibiotík ● nedostatočná strava ● onemocnenia a rekonvalescencia ● hormonálne zmeny behom puberty, dlhodobé užívanie orálnych kontraceptiv, post-partum, menopauza ● anémia, nerovnováha štítnej zľavy, veľký stres a únava ● lupy ● chemoterapia.

Ampule a šampón Migliorin zlepšujú viditeľne stav vlasovej pokožky a navracajú ju do normálneho stavu v prípade prílišného mazotoku alebo naopak kožnej suchosti. Posilňujú vlasy do hĺbky a uľahčujú nový rast. Posilňujú krehké vlasy a obnovujú normálnu hladinu rastu. Lupiny sa stávajú len nepríjemnou spomienky.
 
migliorin proti vypadávaniu vlasov

Krása Vašich vlasov je naozaj odrazom Vášho zdravia, preto Migliorin účinkuje vnútorne. Dodáva telu dôležité zložky (ktoré často neobsahuje naša denná výživa) pre zdravý rast vlasov.
Rada Migliorin je vyvinutá špeciálne proti padaniu vlasov.
Obsahuje:
potravinu pre zvláštnu výživu v kapsulách a šampóny proti padaniu vlasov, proti lupinám, fitnes šampón a hygienický zábal proti lupinám s pH5,5, Ampulky, spej bez alkoholu proti padaniu vlasov a sprej caduta pre úpravu mazotoku.
 
 

Ako pôsobia kapsule proti padaniu vlasov Migliorin?

Kapsle Migliorin sú výnimočné nie len bohatým zložením, ale aj tým, že obal kapsle je zo zemiakového škrobu (nie zo želatíny), ktorý nespôsobuje žalúdočné ťažkosti.

 

                    Migliorin proti padaniu vlasov obr.1                Kapsle Migliorin obr.2

Obr.1 - Zinok a kremík bohato obsiahnuté v zlatom prose a v prasličke účinne posiľňujú vlasový korienok.


Obr.2 - Aminokyseliny L-cystín a L-methionin  dodávajú potrebné množstvo zinku, ktorý slúži pre výrobu keratinu vysokej kvality.

                    Kapsle Migliorin  obr.3                Kapsle Migliorin obr.4

Obr.3 - Vitamín E  (chráni bunky pred degeneračnými procesmi spôsobenými voľnými radikálmi) a súbor vitamínov skupiny B  zlepšuje okysličenie vlasovej pokožky a bojuje proti zvýšenému mazotoku a veľmi účinne proti padaniu vlasov,  súčastne podporujú činnosť vlasovej tobolky, spevňujú korienok a stimulujú rast vlasov.

Obr.4 - Svojim zložením Migliorin pomáha vnútorne a tak podporuje prírodný proces rastu vlasov. Súčastne pôsobí výrazne na zlepšení kvality nechtov a pokožky.
Spôsob užívania:
 

Doporučujeme 1-2 kapsle Migliorin denne pred jedlom zapiť malým množstvom vody alebo iným nápojom

 

Kvalita záleží od obsahu. ako pôsobia kapsle Migliorin?

 

Zinok a kremík sú bohato obsiahnuté v prose a prasličke a účinne posilňujú vlasové korienky. Proso je obilnina s najväčším obsahom minerálov:
Kremík, ktorý dodáva vašim vlasom elastičnosť, tonalitu a mäkkosť.
Praslička je optimálnym zdrojom minerálov a kremíka. Preto je už dlho používaná ako dodávateľ minerálov. V kozmetickom priemysle je známa svojou vlastnosťou dodávať pleti a vlasom elastičnosť a pevnosť.
Zinok a kremík sú dva z najdôležitejších minerálov pre krásu pleti a vlasov. Sú dôležité pre ich výživu, silu a elastičnosť.
L-cistín a L-methionin amynokyseliny, ktoré dodávajú prirodzené množstvo zinku a slúžia pre výrobu keratínu vysokej kvality - jedného z hlavných komponentov ochrany vlasov. L-methionin je vynikajúca aminokyselina pre rast a elastičnosť vlasov. Je obsiahnutá v stavebných proteinoch vlasov a súčasne v harmonickom spojení s L-cistinom vytvára keratín.
Vitamín E a súbor Vitamínov skupiny B  zlepšujú okysličenie vlasovej pokožky a súčasne bojujú proti zvýšenému mazotoku a padaniu vlasov. Obilné klíčky sú zvýšeným zdrojom vitamínu E, ktorý chráni bunky pred degeneračnými procesmi, spôsobenými voľnými radikálmi. Obilné klíčky vyživujú vlasovú pokožku a zlepšujú zvlhčenie vlasových korienkov. Vitamín B, prítomný v pivných kvasniciach bojuje proti mazotoku. Súčasne podporuje činnosť vlasovej tobolky, spevnňuje korienky a stimuluje rast vlasov.
 


Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY