Propolis všeliek vysokej kvality múdrosť matky prírody.

Propolis CosvalPropolis CosvalPropolis všeliek

 

Čo to propolis vlastne je?
Hovorí sa, že propolis je najprírodnejšie antibiotikum aké kedy človek objavil. Najmimoriadnejšou vecou na tomto vyhlásení je skutočnosť, že tento objav sa udial pred 2000 rokmi. Veľa ľudí pravdepodobne nepočulo o propolise doteraz a predsa staroveké knihy popisujú propolis pre početné prednosti. Baktericídne kvality tohto lieku sú známe od počiatku písomnej histórie.

História
Používanie propolisu v ľudovej medicíne sa vracia po ceste do starovekých čias. Egypťania, Gréci a Rimania opisujú používanie propolisu pre jeho celkové hojivé kvality a ako liek pri poranení kože. V Európe od 12. stor. národy pripisovali dôležité miesto propolisu ako prípravke pre mnohoraké vonkajšie použitie. Napriek tomu, až počas posledných 30 rokov boli vedci schopní dokázať, že propolis je účinný a dôležitý tak, ako to predpovedali naši predkovia.

 
 

PROPOLINA Spray

 

PROPOLINA Tablety na cmúľanie

STOP!!! Suchý kašeľ, fajčiarsky kašeľ, zápal ďasien, vredy v ústach, zápal v oblasti úst a hltana, zubnú hygienu, zápach z úst, nádcha.

 

Propolis je účinnou obrannou hrádzou proti rôznym druhom vonkajších faktorov, ktorých príčinou sú sťažností v horných dýchacích ciest, ako je bolesť, zápal hrdla a kašeľ.  

   
7,34 € s DPH
  6,48 € s DPH
 
 

Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY