Vlasová kozmetika a prírodné farby na vlasy pre všetky typy vlatov.

SANOTINT farba na vlasy

 

 


NAJJEMNEJŠIA A ABSOLÚTNE KRYCIA FARBA SANOTINT
 Nová inovovaná rada Sanotint teraz kompletne bez parabenov !!!

 

SANOTINT ponúka pestrú škálu produktov pre kvalitnú starostlivosť o vlasy a farbenie vlasov.

  • Šampóny pre všetky typy vlasov a pre špeciálnu starostlivosť (napríklad pre citlivý typ pokožky, pokožku s atopickým ekzemom, alebo starostlivosť o farbené vlasy)
  • Špeciality preregeneráciu vlasov.
  • Prípravky pre tvorbu účesu.

Samozrejmosťou sú šetrné farby na vlasy SANOTINT pre domáce farbenie a henné prelivy. K dispozícii je aj šetrná zosvetľovacia sada.

Vyberte si svoj odtieň v radách:

  • SANOTINT KLASIK: bez čpavku a bez parabenov.
  • SANOTINT LIGHT: bez čpavku, bez p-Fenylendiaminu, bez parabenov.
  • SANOTINT REFLEX: veľmi šetrné prelivy, bez čpavku, peroxidu vodíka, bez parabenov. Postupne sa vymýva.

 

Kompletná rada Sanotint pre zdravé a krásne vlasy

Sanotint je veľmi pokroková, bezpečná a šetrná  prírodná farba na vlasy, určená na zdravé farbenie.  Svojim zložením farby Sanotint patria medzi neagresívne svetové farby na vlasy. Je to výsledok pôsobenia prírodných zložiek, predovšetkým výťažkov zo zlatého prosa (najbohatšia obilnina na kyselinu kremičitú, ktorá je hlavný prvok rastu vlasov a keďže je prírodného pôvodu, zaručuje jednoduché absorbovanie pomocou minerálu chelato), pantenolu (vitamín B5 - preniká až do hlbokých vrstiev pokožky, kde priamo stimuluje tvorbu nových kožných buniek a pigmentu), biotinu (vitamín H - dodáva vlasom lesk a hebkosť) a bylinných výťažkov zo zelených šupiek orechov, brezy a vinných listov. Farby Sanotint a Sanotint Light (aj pre citlivú pleť) dávajú Vašim vlasom žiarivú farbu, ktorá perfektne prekryje šediny a dlho vydrží. Po aplikácii sú vlasy zdravé, mäkké a lesklé.

 

PRÍPRAVKY SANOTINT NEOBSAHUJÚ PARABENY, SYNTETICKÉ FARBIVÁ. TESTOVANÉ NA NIKEL, KONEČNÝ PRÍPRAVOK NEBOL TESTOVANÝ NA ZVIERATÁCH.

Farba na vlasy Sanotint klasik

farba_klasic_21

30 Farebných odtieňov Farieb na vlasy SANOTINT klasik 

Farba na vlasy SANOTINT klasik - je výsledkom dlhého bádania v oblasti neagresívneho farbenia vlasov. Jej účinok je daný zásluhou prírodných a liečivých zložiek hlavne olejového výťažku zo zlatého prosa, pantotenátu vápenatého (vitamín B5) , biotinu (vitamínH) a bylinných výťažkov zo zelených šupiek orechov, brezy a vinných listov. Farba neobsahuje čpavok a perfektne prekryje šedivé vlasy. Už po prvej aplikácii získate bohatú a lesklú farbu, ktorá dlho vydrží. Vlastné farbenie je veľmi jednoduché a vlasy zostanú lesklé a mäkké. Môžete si vybrať z 30 farebných odtieňov, ktoré je možné medzi sebou ľubovoľne miešať.

 

 

Farba na vlasy Sanotint light

farba_light_22

12 farebných odtieňov farby Sanotint light
Farba na vlasy SANOTINT light - je jedným z bezpečných prípravkov pre jemné neagresívne farbenie. Je špeciálne vyvinutá pre citlivú vlasovú pokožku náchylnú k alergickým reakciám. Je absolútne bez p-Fenilendiaminu. Garantuje perfektné prekrytie bielych vlasov už pri prvej aplikácii. Vďaka prírodným zložkám má výživný a ochranný účinok na vlasy. Výťažky zo zlatého prosa (bohatého na kremík), zelené šupky orechov, brezy a vinných listov zaručujú žiarivý lesk, zdravé a mäkké vlasy.

UPOZORNENIE: Aj keď je farba šetrná nie je určená pre ľudí trpiacich exemami, zápalmi kože a lupienkou.

 

 

Henna, henný preliv

henny_preliv_23

8 farebných odtieňov

Henna, henný preliv SANOTINT - je preliv na prírodnej báze. Preto je veľmi šetrný k Vašim vlasom. So svojimi výťažkami z henny, rumančeka, orechových šupiek, dubovej kôry, zlatého prosa a vitamínu C dodáva Vašim vlasom živý a žiarivý lesk. Vytvára rôzne farebné odtiene od čiernej až po teplé červené tóny. Henný preliv neobsahuje čpavok ani kysličník a nepoškodzuje vlasy.

 

 

 

 

 

 

Zosvetľovacia sada Sanotint

zosvetlovacia_sada_24

So zosvetľovaciou sadou SANOTINT - môžete docieliť zosvetlenie Vašich vlasov o 2-3 farebné odtiene jednoduchým a bezpečným spôsobom. Táto zosvetľovacia sada dodá Vašim vlasom teplý a zlatistý tón. Stačí naniesť na vlasy a nechajte pôsobiť. Prípravok bol testovaný pre bezpečné zosvetlenie.

Tento prípravok je veľmi populárny aj kvôli tomu, že je možné ho používať aj na zosvetlenie chĺpkov na rukách aj nohách.

 

 

 

 

 

Regenerátory a šampóny

sampony_25

 

Vlasové regenerátory Sanotint
Obnovovací balzam,  Hodvábna maska, Balzam na udržanie farby sú veľmi dôležité a kvalitné vlasové regenerátori pre všetky typy vlasov, ktoré obsahujú olejový výťažok zo zlatého prosa. Dodávajú vlasom potrebnú vlhkosť a súčasne uzatvárajú vlasové šupinky, a hlavne preto sú doporučované na poškodené, suché a lámavé vlasy. Podstatne obmedzujú absorpciu  smogu s vlhkosti, ktoré majú nepriaznivý vplyv na vlasy. Po ich aplikácii vlasy znovu získajú potrebnú elastičnosť, mäkkosť, vitalitu a lesk. 
 
Šampóny Sanotint
Sanotint Vám ponúka 9 druhov kalitných šampónov všetky na základe výťažkov zo zlatého prosa spolu so známymi rastlinnými výťažkami. Šampóny obsahujú jemné amfoterné mydlá, ktoré vytvárajú málo peny, nenarušujú lipidickú vrstvu pokožky a vlasov. Nevyvolávajú alergické reakcie   
 
 
 

Ukľudňujúci olej pre citlivú a podráždenú pleť

ukludnujuci_olej

Ukľudňujúci olej - je rastlinného pôvodu určený pre všetky typy pleti, ktorý, pokiaľ je používaný spoločne s farbou alebo aj samostatne má preukázateľné účinky na citlivú alebo podráždenú pokožku. Olej má ukľudňujúce, osviežujúce a zjemňujúce účinky na pokožku a poskytuje jej okamžitú úľavu.
Vďaka aktívnym látkam, výťažku z nechtíka a esenciálneho oleja z levandule, obsiahnutých v tomto vyrovnanom prírodnom oleji, umožňuje zvyšovať ochrannú barieru pre citlivú pokožku, potláčať zápalové mechanizmy, svrbenie a začervenanie pokožky. Olej má taktiež výborné hydratujúce účinky a zároveň jemne prevonia vlasovú pokožku a vlasy. Je veľmi prospešný pre citlivý typ pleti. Pri podráždení je možné ho použiť  pred farbením alebo ho pridať priemo do farby a taktiež ho použiť po celom tele.
 

 


Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY