Regeneračné prípravky Sanotint

Image

Regenerácia vlasov je dôležitá pre zdravý rast Vašich vlasov. V starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku ponúkame veľmi kvalitné regeneračné balzamy ako Obnovovací balzamHodvábna maska, Balzam na udržanie farby. Sú pre všetky typy vlasov. Obsahujú olejový výťažok zo zlatého prosa. Dodávajú vlasom potrebnú vlhkosť a súčasne uzatvárajú vlasové šupinky, a hlavne preto sú doporučované na poškodené, suché a lámavé vlasy. Podstatne obmedzujú absorbciu  smogu s vlhkosti, ktoré majú nepriaznivý vplyv na vlasy. Po ich aplikácii vlasy znovu získajú potrebnú elastičnosť, mäkkosť, vitalitu a lesk.

Výrobok je bez parabenov, syntetických farbív a peg.

Konečný výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Hodvábna maska SANOTINT

Regeneračné prípravky na vlasy Sanotint, prírodné a vysoko účinné.

NOVÉ ŠPECIALITY A REGENERÁTORY SANOTINT

 

 

HODVÁBNA MASKA

Naozajstný zábal krásy s úžasnými výsledkami. Vlasy sú po jej použití hodvábne, lesklé a mäkké na dotyk. Predchádza vzniku rozštiepených končekov vlasov.

NEMASTIACI OLEJ

Špeciálny výrobok pre ochranu a lesk vlasov. Zároveň vlasom dodáva objem a jemne ich natuží. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Vlasy sú zdravé a dobre sa rozčesávajú.

UMÝVACÍ OLEJ

Jemným spôsobom umýva aj ten najcitlivejší typ pokožky. Môže byť používaný denne a je vhodný tiež ako detský šampón. Nemastí vlasy.

BALZAM COLOURCARE PRE FARBENÉ VLASY

Oživuje farbu medzi jednotlivými farbeniami, predlžuje jej účinok a zároveň vlasy vyživuje. Výsledky sú viditeľné už po prvom použití. Po použití sa oplachuje.

OBNOVOVACÍ BALZAM

Obnovuje vitalitu vlasov, dodáva im mäkkosť a zdravý lesk. Je nenahraditeľný po farbení. Ideálny pre každodenné použitie. Neoplachuje sa  ale doporučuje sa oplachovať iba pri veľmi jemných vlasoch.

UKĽUDŇUJÚCI OLEJ

(Olej pre citlivú alebo podráždenú pokožku)

Olej na rastlinnej báze, ktorý sa používa buď ako prídavok do farby alebo samostatne. zaručuje pocit úľavy pre citlivú a podráždenú pokožku.

 

 

BEZ PARABENOV, BEZ SYNTETICKÝCH FARBÍV, TESTOVANÉ NA NIKEL,

KONEČNÝ VÝROBOK NEBOL TESTOVNÝ.

 
 

ZOSVETĽOVACIA SADA Sanotint na vlasy, zo zlatého prosa

 

BALZAM NA FARBENÉ VLASY Sanotint pH 3,5

Docielite zosvetlenie Vašich vlasov o 2-3 farebné odtiene jednoduchým a bezpečným spôsobom.

 

Balzam pre farbené vlasy oživuje a rozjasňuje farbu a zároveň vlasy vyživuje, uľahčuje ich rozčesávanie a chráni ich pri ďalšom umývaní.

   
10 € s DPH
  14 € s DPH
 
 
 

HODVÁBNA MASKA Sanotint pH 3,5 - 4

 

OBNOVOVACÍ BALZAM Sanotint pH 2,5 - 3 regeneračný prípravok

Táto veľmi intenzívna, výživná , obnovujúca maska s hodvábnym efektom je naozajsný zábal krásy pre Vaše vlasy, ktoré sú ihneď mäkké, dobre sa rozčesávajú a úžasne sa lesknú. Vhodná pre všetky typy …

 

Používa sa predovšetkým na poškodené, suché a lámavé vlasy, vlas znovu získa elastičnosť, mäkkosť, vitalitu a lesk a dobre sa rozčesávajú.

   
14 € s DPH
  14 € s DPH
 
 
 

NEMASTIACI OLEJ Sanotint pH 4,5 - 5

 

UMÝVACÍ OLEJ Sanotint pH 5,3 -5,7

Dodáva Vašim vlasom vysoký lesk, objem a jemne ich natuží, predchádza štepeniu vlasov. Fixačný olej, ktorý účesu dodá objem a lesk.  

 

Tento extra jemný prípravok s olejovým výťažkom zo zlatého prosa je ideálny pre jemné umývanie vlasov, ktoré vyživuje ktoré sa vďaka nemu tiež ľahko rozčesáva.

   
14 € s DPH
  14 € s DPH
 
 
 

EKOLOGICKÝ LAK NA VLASY Sanotint

 

TUŽIACA PENA NA VLASY Sanotint pH 6,8

Lak bol špeciálne vytvorený pre všetky techniky tvorenia účesu a pre predĺženie trvanlivosti účesu.

 

Jemná tužiaca pena s výťažkom zo zlatého prosa a ginkgo biloby. Zaručuje perfektné držanie účesu, a to aj pri veľmi neposlušných vlasoch a zároveň vlasy chráni a vyživuje.

   
12 € s DPH
  12 € s DPH
 
 
 

FIXAČNÝ GÉL silno tužiaci Sanotint pH 6,5 -7

 

UKĽUDŇUJÚCI OLEJ pre citlivú a podráždenú pleť

Vyhoveli sme diktátu módy a estetiky a pripravili fixačný gél, ktorý zaručuje dlhotrvajúci účes a pritom nepoškodzuje vlasy.

 

Ukľudňujúci olej pre citlivú a podráždenú pleť, je určený pre všetky typy pleti. Olej je rastlinného pôvodu, ktorý, pokiaľ je používaný spoločne s farbou alebo aj samostatne má preukázateľné účinky …

   
11 € s DPH
  13 € s DPH
 
 

Staň sa fanúšikom Prípravkov Sanotint, Migliorin a Locherber

 

AKCIOVÉ BALÍČKY