Cosval P.C. 28 Masť z kozieho masla, 30 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

HREJIVÁ MAST: pri artróze, reumatizme ...

13 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

Cosval p.č. 28 Masť z kozieho masla

Účinná masť pri zápaloch šliach, väzov, nervov. Uľavuje v prípadoch artrózy, reumatizmu, tenisového lakťa a syndrómu karpálneho tunela.

Z tradície švajčiarskych údolí (oblasť Appenzell) pochádza tento prírodný produkt, ktorý pomáha zmierniť reumatické bolesti. P.č. 28 masť z kozieho masla Cosval sa javí ako veľmi účinná, a preto je už po stáročia používaná v prípadoch entezopatie (zápalové reumatické či artritické ochorenie, pri zápalových ochoreniach úponov, šliach či väzov, nervov, svalov. Je veľmi účinný aj v prípadoch tzv. tenisového lakťa a najmä potom pri syndróme karpálneho tunela) Kozie maslo je úplne prírodný produkt: po nanesení masti na boľavé miesta sa pociťuje príjemné teplo, spôsobené lepším prekrvením postihnutého miesta.

ODPORÚČANÉ POUŽITIE: Naneste na postihnutú časť 3x-4x denne a jemne rozotierajte po dobu niekoľkých minút ľahkou masážou. Vyvarujte sa kontaktu prípravku s očami, s porušenou pokožkou alebo odreninami (pálivý pocit vplyvom esenciálnych olejov).

Aktívne látky: najčistejšie kozie maslo, esenciálne oleje z borievky, rozmarínu, levandule, tymiánu; gáfor, Modřínová živice; slnečnicový olej, biely včelí vosk.

Pre koho: atopikov | Exematik | alergik | diabetik | celiatikov | psoriatici | Bez ťažkostí | Ostatné | športovci | muži

Problém: Artróza, artriritida, reumatizmus, karpálny tunely, boľavé kĺby | Natiahnuté svaly, preťažené väzy, spojivového tkaniva | Stuhnuté svaly | Boľavý chrbát všeobecne

Bez parabénov

SWISS PRODUCT