Eau de parfum Locherber Milano OUDH, 50 ml

Eau de parfum Locherber Milano  OUDH, 50 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

OUDH: drevitá, aromatická a ambrová luxusné unisex vôňa.

132 € s DPH

Skladové číslo: LH 440210 New

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

Eau de parfum Locherber Milano OUDH, 50 ml


Unisex toaletná voda vhodná pre mužov aj ženy.

AGARWOOD známy tiež ako OUDH, je živica, ktorá sa vytvára na stromoch Aquilaria a Gyrinops (patriaci do vždyzelených pralesov juhovýchodnej Ázie), ak sú tieto stromy napadnuté špeciálnym druhom huby. Huby prerastajúce drevom dráždi rastlinu k vypudzovanie aromatické tmavej živice, ktorá sa zahusťuje a preniká do dreva samotného stromu. Napadnuté jadrové drevo je teda tmavé a ťažké a práve z neho sa potom získava drahocenný olej Oud zatiaľ čo zdravé drevo je svetlé a pomerne ľahké.

Silicami zhustené drevo je používané ako pevná forma OUDHa veľmi cenené v mnohých kultúrach pre svoju charakteristickú vôňu, kedy po miernom zahriatí drevo uvoľňuje svoju vôňu, preto sa používa aj v domácnostiach.

Tekutá forma, veľmi vzácny olej OUDH, ktorý sa získava za pomocou destilácie, sa používa na výrobu luxusných parfumov bez umelých chemických látok.

Jedným z dôvodov vysokej ceny Agarwood je zmenšenie prírodných zdrojov pre produkciu Oudh.

Olfaktorické umiestnenia: drevitá, aromatická a ambrová vôňa.

Hlava: fialkové listy

Srdce: živica, kadidlo, tabak a káva

Základ: santalové drevo, OUDH, Patchouli, drevo Agar, ambra

Luxusný parfum v elegantnom čiernom balení, sklenený ručne farbený flakón v čiernej matnej farbe. Drevené viečko v dizajnovom prevedení koncoviek našich difúzorov plní dvojakú funkciu:

ESTETICKÚ ale aj PRAKTICKÚ. Mikrokvapôčky, ktoré vždy zostávajú na všetkých parfumoch okolo ich uzáveru, sa po nasadení ozdobného dreveného viečka vsiaknu do dreva, bez nevzhľadne zasychaly, a vďaka tomu potom prevonia napríklad kúpeľňu, kde máte parfum umiestnený.

20% vonné esencie

Vôňa OUDH

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.