Prípravky proti vypadávaniu vlasov

Švajčiarske prírodné prípravky proti padaniu vlasov MIGLIORIN

migliorin3

 

SÚ VLASY VAŠE SLABÉ MIESTO? MIGLIORIN ICH POSILNÍ. PRÍRODNÉ PRÍPRAVKY PROTI VYPADÁVANIU VLASOV MIGLIORIN. PRÍRODNÁ KOZMETIKA. OBNOVUJE A REGENERUJE VLASY UŽ OD ROKU 1980, SPRÁVNY KROK PRE ZDRAVIE VAŠICH VLASOV A NECHTOV 

 

 kapsle Migliorin ampulky Migliorin šampón proti padaniu vlasv Migliorin balzam na lupiny Migliorin vlasová voda Migliorin  

 

Základom prípravkov Migliorin je zlaté proso, ktoré je bohaté na kremík, dôležitou látku pre výživu a ochranu vlasov. Predstavujeme Vám doplnok výživy v kapsulách pre tých z Vás, kto chcete výživu pre vlasy a posilnenie nechtov. Okrem toho Vám ponúkame celú radu výrobkov zo zlatého prosa pre starostlivosť o vlasy. Tak sa môžete starať o Vaše vlasy z vnútra aj z vonku.

Krása Vašich vlasov je naozaj odrazom Vášho zdravia, Migliorin účinkuje z vnútora. Dodáva telu dôležité zložky (ktoré často neobsahuje naša denná výživa) proti vypadávaniu vlasov a ich zdravý rast.
Rada Migliorin je vyvinutá špeciálne proti padaniu vlasov Kapsle proti padaniu vlasov, šampón proti padaniu vlasov, Ampulky a dva spreje.
Proti padaniu vlasov Migliorin obsahuje:
potravinu pre zvláštnu výživu v kapsulách, (vlasový aktivátor) a účinný vitamínoví doplnok a šampónyproti padaniu vlasov, proti lupinám, fitnes šampón a hygienický zábal proti lupinám s pH5,5, Účinné Ampulky, spej bez alkoholu proti padaniu vlasov a sprej caduta pre úpravu mazotoku.

Migliorin používa tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.