Farby na vlasy bez amoniaku

SANOTINT - vlasová kozmetika

NAJJEMNEJŠIA A ABSOLÚTNE KRYCIA FARBA SANOTINT

Nová inovovaná rada SANOTINT teraz kompletne bez parabenov.

SANOTINT ponúka pestrú škálu produktov pre kvalitnú starostlivosť o vlasy a farbenie vlasov.

  • Šampóny pre všetky typy vlasov a pre špeciálnu starostlivosť (napríklad pre citlivý typ pokožky, pokožku s atopickým ekzemom, alebo starostlivosť o farbené vlasy)
  • Špeciality preregeneráciu vlasov.
  • Prípravky pre tvorbu účesu.

Samozrejmosťou sú šetrné farby na vlasy SANOTINT pre domáce farbenie a henné prelivy. K dispozícii je aj šetrná zosvetľovacia sada.
Vyberte si svoj odtieň v radách:

KOMPLETNÁ RADA SANOTINT PRE ZDRAVÉ A KRÁSNE VLASY

Sanotint je veľmi pokroková, bezpečná a šetrná prírodná farba na vlasy, určená na zdravé farbenie. Svojim zložením farby Sanotint patria medzi neagresívne svetové farby na vlasy. Je to výsledok pôsobenia prírodných zložiek, predovšetkým výťažkov zo zlatého prosa (najbohatšia obilnina na kyselinu kremičitú, ktorá je hlavný prvok rastu vlasov a keďže je prírodného pôvodu, zaručuje jednoduché absorbovanie pomocou minerálu chelato), pantenolu (vitamín B5 - preniká až do hlbokých vrstiev pokožky, kde priamo stimuluje tvorbu nových kožných buniek a pigmentu), biotinu (vitamín H - dodáva vlasom lesk a hebkosť) a bylinných výťažkov zo zelených šupiek orechov, brezy a vinných listov. Farby Sanotint a Sanotint Light (aj pre citlivú pleť) dávajú Vašim vlasom žiarivú farbu, ktorá perfektne prekryje šediny a dlho vydrží. Po aplikácii sú vlasy zdravé, mäkké a lesklé.

SANOTINT_KLASIK             SANOTINT_LIGHT   BALZAMY             OLEJE_SANOTINT   HENNA_SANOTINT             SAMPON_SANOTINT   MASCARA_SANOTINT             ZOSVETLOVAC_SANOTINT PRISLUSENSTVO            SANOTINT_POUZITIE   

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.