TEĽOVÁ KOZMETIKA

Telová kozmetika

Telová kozmetika


V tejto kategórii nájdete švajčiarskej produkty značky LOCHERBER a špeciálne dermogely a krémy radu COSVAL.

Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o pokožku tela: telové krémy, parfumy, sprchové gély, deodoranty, špeciálne mydlá vhodná aj pre alergikov a exematiky, opaľovacie krémy a špeciálne produkty z radu Cosval: krémy na bolesti, kŕčové žily, karpálny tunely, exémy, apod. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu tu nájdete i prípravky vhodné aj pre dojčatá, batoľatá a deti.

Prípravky radu LOCHERBER vznikajú v malom bujnom kantóne San Gallo vo Švajčiarsku, kde je každodennosť ešte stále určovaná prírodou a jej prirodzenými cyklami. Už od minulého storočia sa rodina Locherber venuje zbieranie a katalogizácii rastlín a bylín pre každodennú starostlivosť o telo.

Posledná generácia doviedla k dokonalosti jednoduchej rodinnej tradície a umožnila tak všetkým vychutnať si plody tohto jednoduchého a zdravého života. Takto vznikla kozmetická rada LOCHERBER: výrobky potrebné pre ošetrenie každého typu pokožky a prevencie pre zachovanie jej celistvosti a mladosti. Široká škála výrobkov LOCHERBER ponúka všetko, čo potrebujeme každý deň, aby sme sa cítili "vo svojej koži" a zároveň úplne rešpektovali prírodu.

Všetky produkty sú Bez parabénov. Boli dermatologicky testované a testované na nikel. Neobsahujú GMO.
Rešpektujte prírodu.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.