Aróma difúzory LOCHERBER MILÁNO

LOCHERBER MILANO vôňa do bytu

LOCHERBER MILANO

Prírodné dizajnové vône do bytu Locherber Milano

Locherber Milano Home and Spa: prírodné, dizajnové a luxusné bytové vôňa

Jednou z prvých vecí, ktoré vnímame, často podvedome, keď niekam vojdeme, je práve vôňa domácnosti alebo daného miesta. Práve domáce vôňa je jedným z dôležitých faktorov, ktoré dotvára atmosféru. Aj vôňa bytu, miestnosti, kancelárie či obchodu rozhoduje o tom, ako sa budeme cítiť, či nám toto miesto bude príjemné. Nemusíte mať vždy perfektne upratané, ale ak váš byt príjemne a čisto vonia, pôsobí tiež tak. Kvalitný bytový parfum má nielen funkciu praktickú, ale aj estetickú. Dizajnové spracovanie Made in Italy je luxusným doplnkom do všetkých interiérov a domácností.

Locherber Milano ponúka niekoľko rôznych prevedení vôní do interiéru: vonné difúzory s tyčinkami, bytové parfumy v spreji, vonné sáčky, ručne vyrábané sviečky, a príslušenstvo: náplne pre difúzory, náhradné tyčinky, drevené, ručne spracovávané doplnky.

Prípravky Locherber Home charakterizujú:

  • RAFINOVANÝ a REGISTROVANÝ DESIGN a kompletné spracovanie MADE IN ITALY
  • VYSOKOKVALITNÉ ČISTÉ PRÍSADY
  • DOKONALÉ SPRACOVANIE s dôrazom na detaily
  • Starostlivo vyberané SUROVINY PRÍRODNÉHO PÔVODU

Rešpektujeme prírodu.


TIP: vôňa Locherber sa hodí ako pekný luxusný darček. Urobte radosť sami sebe alebo niekomu blízkemu. Produkty Locherber Home sú vhodné aj ako firemné repre darčeky. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.