Kapsule Migliorin 90 ks x 835 mg

Kapsule Migliorin 90 ks x 835 mg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vnútorná výživa pre vlasy a nechty. prevencia proti vypadávaniu vlasov

32 € s DPH

Skladové číslo: Migliorin 80502

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

MIGLIORIN, 100% rastlinné kapsle, doplnok výživy proti padaniu vlasov
balenie 90 ks 

Svojim zložením Migliorin pomáha vlasom vnútorne a podporuje prirodzený proces rastu vlasov. Súčasne pôsobí výrazne na zlepšenie kvality nechtov a pokožky. Keratín predstavuje vláčny a súčasne pevný proteín, z ktorého sú tvorené vlasy.  Prijímanie malého množstva keratínu každý deň vo forme kapsulí Migliorin, sa vlasy fyziologicky obnovujú a získavajú prirodzený a zdravý vzhľad.

Kvalita záleží od obsahu, ako reagujú kapsule Migliorin
Zinok a kremík sú bohato obsiahnuté v prose a prasličke a účinne posilňujú vlasové korienky. Proso je obilnina s najväčším obsahom minerálov:
Kremík, ktorý dodáva vašim vlasom elastičnosť, tonalitu a mäkkosť.
Praslička je optimálnym zdrojom minerálov a kremíka. Preto je už dlho používaná ako dodávateľ minerálov. V kozmetickom priemysle je známa svojou vlastnosťou dodávať pleti a vlasom elastičnosť a pevnosť.
Zinok a kremík sú dva z najdôležitejších minerálov pre krásu pleti a vlasov. Sú dôležité pre ich výživu, silu a elastičnosť.
L-cistín a L-methionin amynokyseliny, ktoré dodávajú prirodzené množstvo zinku a slúžia pre výrobu keratinu vysokej kvality - jedného z hlavných komponentov ochrany vlasov. L-methionin je vynikajúca aminokyselina pre rast a elastičnosť vlasov. Je obsiahnutá v stavebných proteinoch vlasov a súčasne v harmonickom spojení s L-cistinom vytvára keratín.
Vitamín E a súbor Vitamínov skupiny B zlepšujú okysličenie vlasovej pokožky a súčasne bojujú proti zvýšenému mazotoku a padaniu vlasov. Obilné klíčky sú zvýšeným zdrojom vitamínu E, ktorý chráni bunky pred degeneračnými procesmi, spôsobenými voľnými radikálmi. Obilné klíčky vyživujú vlasovú pokožku a zlepšujú zvlhčenie vlasových korienkov. Vitamín B, prítomný v pivných kvasniciach bojuje proti mazotoku. Súčasne podporuje činnosť vlasovej tobolky, spevňuje korienky a stimuluje rast vlasov.
Spôsob použitia: Doporučené sú 2 kapsule Migliorin denne pred alebo behom jedla zapiť malým množstvom vody alebo iným nápojom. Z praxe: doporučujeme prvých 10-14 dní dávku na 1 kapsule ráno a 1 kapsule večer pred jedlom. Potom dobrať po 1 kapsulku denne doporučenou dávkou, ktorá je 90 kapsulí. Doporučenie: u veľmi jemných vlasov alebo silnom padaní vlasov doporučujeme užívať dávku 90 kapsulí, potom pauzu 2-3-mesiace a opakovať.

Neobsahuje deriváty minerálneho pôvodu
Neobsahuje glutiny
Dermatologicky testované
Neobsahuje GMO
Neobsahuje farbiva syntetického pôvodu
Bez konzervačných látok
Neobsahuje pridané kovy
Bez alkoholu

Migliorin

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.