Locherber Milano Eau de parfum OUDH, 50 ml

Locherber Milano Eau de parfum OUDH, 50 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

OUDH: drevitá, aromatická a ambrová luxusné unisex vôňa.

132 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

Locherber Milano Eau de parfum OUDH, 50 ml
Unisex toaletná voda vhodná pre mužov aj ženy.

Eau de parfum OUDH

Agarwood známy tiež ako Oudh, je živica, ktorá sa vytvára na stromoch Aquilaria a Gyrinops (patriaci do vždyzelených pralesov juhovýchodnej Ázie), ak sú tieto stromy napadnuté špeciálnym druhom huby. Huby prerastajúce drevom dráždi rastlinu k vypudzovanie aromatické tmavej živice, ktorá sa zahusťuje a preniká do dreva samotného stromu. Napadnuté jadrové drevo je teda tmavé a ťažké a práve z neho sa potom získava drahocenný olej Oud, zatiaľ čo zdravé drevo je svetlé a pomerne ľahké.

Silicami zhustené drevo je používané ako pevná forma Oudh a veľmi cenené v mnohých kultúrach pre svoju charakteristickú vôňu, kedy po miernom zahriatí drevo uvoľňuje svoju vôňu, preto sa používa aj v domácnostiach.

Tekutá forma, veľmi vzácny olej Oudh, ktorý sa získava za pomocou destilácie, sa používa na výrobu luxusných parfumov bez umelých chemických látok.

Jedným z dôvodov vysokej ceny Agarwood je zmenšenie prírodných zdrojov pre produkciu Oudh.

Olfaktorické umiestnenia: drevitá, aromatická a ambrová vôňa.

Hlava: fialkové listy

Srdce: živica, kadidlo, tabak a káva

Základ: santalové drevo, Oudh, Patchouli, drevo Agar, ambra

Luxusný parfum v elegantnom čiernom balení, sklenený ručne farbený flakón v čiernej matnej farbe. Drevené viečko v dizajnovom prevedení koncoviek našich difúzorov plní dvojakú funkciu:

Estetický ale aj PRAKTICKÚ. Mikrokvapôčky, ktoré vždy zostávajú na všetkých parfumoch okolo ich uzáveru, sa po nasadení ozdobného dreveného viečka vsiaknu do dreva, bez nevzhľadne zasychaly, a vďaka tomu potom prevonia napríklad kúpeľňu, kde máte parfum umiestnený.

20% vonné esencie

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.