O nás

Vážení zákazníci,

Vítame Vás na stránke spoločnosti FIORE, s.r.o., ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou širokého sortimentu kozmetických prípravkov. Ponúkame Vám kvalitné prírodné prípravky, pre Vaše zdravie a fyzickú rovnováhu, ktoré sa predávajú výhradne v lekárňach, prírodných lekárňach a na našom e-shope.

Dovoľte mi, aby som Vám stručne predstavil taliansku firmu COSVAL S.r.l., ktorej sme výhradný dovozca pre Slovenskú republiku.

Firma COSVAL, S.r.l. so sídlom v Miláne, je tvorená 3 výrobcami prírodných liečiv a potravinárskych doplnkov – švajčiarskym, nemeckým a talianskym. Má viac ako 30-ročnú tradíciu a svoje výrobky dodávajú výhradne do lekární a prírodných lekární. Je známa najmä svojou technológiou výroby bylinných prípravkov – bez chemickej konzervácie a rýchlym spracovaním čistých bylín po ich zbere. V kozmetických produktoch, ktoré sú z bylinných výťažkov, je najmenej chemických látok s porovnateľnými výrobkami na trhu.

Čo ponúkame?

Na našej stránke ponúkame kompletnú radu šampónov a prírodných farieb na vlasy SANOTINT, švajčiarske prípravky proti padaniu vlasov MIGLIORIN, novú radu produktov pre zdravie COSVAL, pleťovú kozmetiku LOCHERBER tvár, telo, dekoratívnu kozmetiku LOCHERBER Make-up, určenú pre citlivú pleť, dentálne prípraky LOCHERBER, špreciálne zdravotnícke prípravky COSVAL a to prírodné čisté a veľmi účinné balzamy,oleje,gély a vitamínové doplnky, propolisové prípravky COSVAL, ktoré riešia mnohé problémy!!! a absolútnou NOVINKOU !! sú vône do bytu LOCHERBER HOME, ktoré spríjemnia Vaše prostredie.

Ako si môžete objednať?

Zákazníci, ktorý si chcú objednať tovar z internetového obchodu, by sa mali riadiť podľa obchodných podmienok.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.