MANNEQUIN

Dôležitý oznam!

Dôležitý oznam!

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si Vás informovať, o prevádzke internetového obchodu www.fiore-sk.sk, značiek SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER a LOCHERBER MILANO počas dovolenkového obdobia: v dňoch 12.07. - 02.08.2019 bude zatvorené z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky. Ak si chcete objednať naše produkty, urobte tak do 11.07.2019.

Krásne leto Vám praje kolektív FIORE, s.r.o.

 

 

MANNEQUIN

Mannequin

" NEVIDÍME VECI TAK AKO SÚ. VIDÍME ICH TAKÉ, AKÝ SME MY." (Talmud)

Preslávená talianska kreativita, dávne umenie ručné práce, príťažlivosť a jedinečnosť: to čo odlišuje rad Mannequin je jej bytia, ako
vyjadrenie nevyčerpateľné kreativity, ktorá charakterizuje Made in Italy. Je to trvalé hľadanie dokonalosti, ktoré posúva každého umelca či remeselníka ďalej, aby zdolal prekážky a aby jeho konečným výtvorom, po niekoľkých prototypoch, bolo skutočné umelecké dielo.
Je to vášeň, ktorá podnecuje schopnosť obdivu a dotkne sa vibrujúcich strún našich emócií.
To je Mannequin.

 

Tajuplná a aromatická, ambrová, korenistá, teplá vôňa. Mannequin, je prepracovaná a zvodná vôňa, rovnako ako oblek haute couture.

Hlava: bergamot a ružové korenie

Srdce: palina, labdanum, šafran

Základ: vanilka, cédrové drevo, živica z ambry a myrhy, benzoin živice

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.