Aróma difúzor s tyčinkami Locherber Milano VENETIAE, 500 ml

Aróma difúzor s tyčinkami Locherber Milano VENETIAE, 500 ml

Hodnotenie produktu: 1/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Svieža vodná vôňa inšpirovaná Benátkami. Každý kus je originál.

138 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

Aróma difuzér s tyčinkami Locherber Milano 500 ml VENETIAE


Vôňa inšpirovaná Benátkami! Viečka tejto jedinečnej kolekcie sú z recyklovaných kolov, tzv. BRICCOLE, ktoré označujú splavné trasy pre lode, v benátskej lagúne. Koly sú z dubového dreva alebo smrekovca a každých 20 rokov sa musí vymeniť, pretože je okrem erózia slanej vody, rozožierajú tiež tzv. Lodné červy. Tí sa živia práve drevom.

Každé viečko je iné, inak prežrané práve týmito červíkov. Každý kus je originál, ktorý v sebe spája históriu, dizajn, originalitu a prírodu.

Ručne farbené sklo akvamarínovej farby, látková etiketa z žakár. Nádherný dizajnový prvok, ktorý prevonia Vaše priestory.

Vôňa Benátok

VENETIAE: svieža, vodná, kvetinová, orientálna vôňa.

Umiestnenie: vstupné priestory, haly, obývacie priestory
Hlava: Calon, bergamot, sicílske citróny
Srdce: levanduľa, morské riasy, myrta
Základ: cédrové drevo, machy

Po vyprchaní náplne možné samostatne dokúpiť len Náhradná náplň pre difuzér Locherber buď v rovnakej, alebo iné vôňu. Sklenený dizajnový difuzér stačí vypláchnuť teplou vodou a prípadne kúpiť náhradné tyčinky.

JEDINEČNOSŤ ZNAČKY LOCHERBER MILANO:

  • Veľmi vysoký podiel vonné zložky - 20% vonná esencia.
  • registrovaný design
  • Dokonalé spracovanie s dôrazom na detail
  • Vysoko kvalitné čisté prísady
  • Suroviny prírodného a kontrolovaného pôvodu
  • Kompletné spracovanie made in Italy
  • Uvoľňovaním vonné esencie nevznikajú žiadne pre telo škodlivé látky

Súčasťou balenia je samozrejme už naplnená špeciálny hranatá fľaštička z hrubého skla a ručne spracovávané dekoratívne drevené viečko s otvorom, do ktorého sa po otvorení difuzéra vloží pribalené bambusové tyčinky. Tyčinky do seba postupne nasajú vonnou esenciou a následne uľahčujú jej šírenie do okolitého prostredia. Vôňa sa nenásilne rozvinie a jemne vonia.

Každé viečko je iné, inak prežrané práve týmito červíkov. Každý kus je originál, ktorý v sebe spája históriu, dizajn, originalitu a prírodu.

 

 

Venetiae

exlibris, 23.1.2021 16:21:33

Za mňa veľké sklamanie. Vôňu Venetiae som si objednala len na základe mnohých pochvalných hodnotení. Objednala som si difuzér a interiérový vankúšik - naslepo. Vôňa je naozaj intenzívna, rýchlo sa ňou prevoňal veľký otvorený bytový šatník, kde som si zavesila vankúšik, a difuzér som dala izby. ALE. Keď sa vôňa rozvinula, bolo mi jasné, že je to vyslovene pánska akvatická vôňa. Veľmi mi pripomína toaletnú vôňu Bvlgari Aqva Pour Homme, ....po jej vyprchaní vrchných tónov. Je to mimoriadne obľúbená vôňa a tak, komu táto vôňa sadla, bude mať ohromnú radosť aj z Venetiae. Ešte viac mi ale Venetiae pripomína dámsku toaletnú vôňu Davidoff - Cool water, ktorá, ako teraz pozerám na rôznych stránkach, má tiež ohromnú popularitu. Mňa osobne obe tieto vône mimoriadne dráždia v priedušnici. :-( Preto, keď som si uvedomila, čo ma začalo dráždiť, musela som dať vankúšik, aj difuzér preč z domu. :-( Posunula som ich kamarátovi, ktorý si pochvaľuje príjemnú vôňu v kancelárii (a ako mi potvrdil, je to aj podľa neho naozaj vyslovene pánska vôňa ). Ale ako hovorí starý dobrý Moliére: Proti gustu žiaden dišputát! :-)

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.