Aróma difuzér s tyčinkami Locherber Milano Oudh s viečkom z čierneho mramoru Portor, 2,5 l

Aróma difuzér s tyčinkami Locherber Milano Oudh s viečkom z čierneho mramoru Portor, 2,5 l

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Luxusní difuzér s víčkem z černého mramoru PORTORO, s objemem 2500 ml.

1953 € s DPH

Skladové číslo: LH 440211 New

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

Aróma difuzér s tyčinkami Locherber Milano Oudh s viečkom z čierneho mramoru Portor, 2500 ml


Luxusné čierne spracovanie aróma difuzéra Locherber Milano s vôňou Oudh je určené pre skutočných znalcov parfumov a dizajnu. Viečko je tu vyrobené z čierneho mramoru Portor, vďaka ktorému sa difuzér stáva klenotom medzi bytovými doplnkami.

Agarwood známy tiež ako Oudh, je živica, ktorá sa vytvára na stromoch Aquilaria a Gyrinops (patriaci do vždyzelených pralesov juhovýchodnej Ázie), ak sú tieto stromy napadnuté špeciálnym druhom huby. Huby prerastajúce drevom dráždi rastlinu k vypudzovanie aromatické tmavej živice, ktorá sa zahusťuje a preniká do dreva samotného stromu. Napadnuté jadrové drevo je teda tmavé a ťažké a práve z neho sa potom získava drahocenný olej Oud, zatiaľ čo zdravé drevo je svetlé a pomerne ľahké.

Silicami zhustené drevo je používané ako pevná forma Oudh a veľmi cenené v mnohých kultúrach pre svoju charakteristickú vôňu, kedy po miernom zahriatí drevo uvoľňuje svoju vôňu, preto sa používa aj v domácnostiach.

Tekutá forma, veľmi vzácny olej Oudh, ktorý sa získava za pomocou destilácie, sa používa na výrobu luxusných parfumov bez umelých chemických látok.

Jedným z dôvodov vysokej ceny Agarwood je zmenšenie prírodných zdrojov pre produkciu Oudh.

Olfaktorické umiestnenia: drevitá, aromatická a ambrová vôňa.

Hlava: fialkové listy

Srdce: živica, kadidlo, tabak a káva

Základ: santalové drevo, Oudh, Patchouli, drevo Agar, ambra

Vôňa OUDH

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.