ZOSVETĽOVACIA SADA Sanotint na vlasy, zo zlatého prosa

ZOSVETĽOVACIA SADA Sanotint na vlasy, zo zlatého prosa

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Zosvetľovač pre odfarbenie vlasov.

10 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

ZOSVETĽOVACIA SADA SANOTINT na vlasy, zo zlatého prosa

Pomocou jemnej zosvetľovacej sady SANOTINT môžete jednoducho a bezpečne zosvetliť Vaše vlasy o 2-3 odtiene. Umožňuje vytvorenie teplých zlatavých odtieňov. Stačí len naniesť výrobok na vlasy a nechať ho pôsobiť až do vytvorenia požadovaného svetlého odtieňa.
Okrem toho umožňuje tiež zosvetliť farbu, která sa Vám zdá po farbení moc tmavá, alebo pripraviť len niektoré pramienky pre ďalšie farbenie aby sa vytvoril jemný mekír alebo tón v tóne. Vhodné tiež pre zosvetlenie nadbytočných chĺpkov.
 

Návod na použitie:

Vhodné pre všetky typy vlasů.

Doporučujeme:
Použite priložené rukavice a do nekovovej nádoby vysypte jeden sáčok „odfarbovača v prášku“ a přidejte obsah jedného flakonku „aktivátora“. Všetko dobre premiešajte tak, aby vznikla hladká zmes. Naneste na suché vlasy.
Pozorne si prečítajte návod na použitie. Dodržujte uvedené doby pôsobení, aby nedošlo k poškodeniu vlasov. Nepoužívejte pre obočie a riasy, obsahuje peroxid vodíka! Ak sa Vám prípravok dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite pod tečúcou vodou. Uchovajte mimo dosahu detí. 

Balenie obsahuje:
• 3 flakony (3x15 ml) s aktivátorom
• 3 sáčky (3x7 g) s odfarbovačom v prášku
• 1 sáčok 5 ml s obnovovacím balzamom
• 1 pár rukavíc
• Detailný návod na použitie

Neobsahuje deriváty živočíšneho pôvodu
Dermatologicky testované
Bez parabenov
Neobsahuje GMO
Neobsahuje farbiva syntetického pôvodu
Neobsahuje pridané kovy
Bez alkoholu

zosvetľovacia sada SANOTINT

 

Zosvetľovacia sada

michal martinka, 18.11.2014 16:23:23

Dobrý deň pani Darinka, Áno, môžete použiť zosvetľovaciu sadu a potom použiť farbu 74. Naše zákazníčky to bežne tak robia, keď sa nevedia trafiť do odtieňa. Na dĺžku Vašich vlasov by som odporučil minimálne dve zosvetľovacie sady. Martinka

Nový komentár

* (Povinné)

darinka

Darinka, 18.11.2014 12:46:00

Dobrý deň, Prosím Vás používam farbu zlatý gaštan light č.75. Rada by som si však zosvetlila vlasy o jeden odtieň a použila farbu č. 74 svetlý gaštan. Mám vlasy dlhé asi tak po pás. Bude mi stačiť jedna zosvetľovacia sada na moje vlasy? Chcem ich zosvetliť jednotne a potom následne nafarbiť na svetlý gaštan. Môže sa farba použiť hneď po zosvetlení? dakujeeem za odpoveď

Beata

michal martinka, 7.12.2011 09:44:47

Perfektný šetrný prípravok, ktorý funguje fatasticky. ajlepšie je ho použiť pred farbením ak chcete odtieť bletší. Fakt dobré!!!

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.