Prírodné oleje na vlasy

OLEJE - OCHRANA VLASOV SANOTINT

OLEJE SANOTINT

RASTLINNÉ OLEJE NA VLASY

Ak Vás trápia rôzne problémy s vlasmi alebo rozlietané kučeravé vlasy vyskúšajte prírodné oleje SANOTINT. Prírodné oleje sú taktiež na každodennú starostlivosť a Vaše vlasy budú prirodzené, krásne, zdravé a budú mať zväčšený objem. Oleje hydratujú, regenerujú a posilňujú rast zdravých vlasov.

 

NEMASTIACI OLEJ: špeciálny výrobok pre ochranu a lesk vlasov. Zároveň vlasom dodáva objem a jemne ich natuží. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Vlasy sú zdravé a dobre sa rozčesávajú.

UMÝVACÍ OLEJ: jemným spôsobom umýva aj ten najcitlivejší typ pokožky. Môže byť používaný denne a je vhodný tiež ako detský šampón. Nemastí vlasy.

UKĽUDŇUJÚCI OLEJ (Olej pre citlivú alebo podráždenú pokožku): olej na rastlinnej báze, ktorý sa používa buď ako prídavok do farby alebo samostatne. zaručuje pocit úľavy pre citlivú a podráždenú pokožku.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.