Tužidlá na vlasy prírodné

Dôležitý oznam!

Dôležitý oznam!

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si Vás informovať, o prevádzke internetového obchodu www.fiore-sk.sk, značiek SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER a LOCHERBER MILANO počas dovolenkového obdobia: v dňoch 12.07. - 02.08.2019 bude zatvorené z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky. Ak si chcete objednať naše produkty, urobte tak do 11.07.2019.

Krásne leto Vám praje kolektív FIORE, s.r.o.

 

 

TUŽIDLÁ SANOTINT

SANOTINT TIZIDLA

Spevnenie účesu, objem, ľahká konzistencia a pružnosť, sila prírody SANOTINT. Tužidlá na vlasy obsahujú zlaté proso a pantenol vápnika. Sú určené pre všetky druhy vlasov. Obal laku a tužidla je bez plynu, s novým spôsobom vyprázdňovania nádobky rozprašovača. Boli špeciálne vytvorené pre všetky techniky tvorenia účesu a pre predĺženie trvanlivosti účesu. Veľmi rýchlo zaschýnajú na vlasoch, netvoria povlaky a zachovávajú vlasy lesklé, mäkké a prirodzené. Použitý parfum je veľmi jemný.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.