EKOLOGICKÝ LAK NA VLASY Sanotint

EKOLOGICKÝ LAK NA VLASY Sanotint

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Bez plynu, s výťažkom zo zlatého prosa, kalcium pantotenátem a biotínom.

12 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

Ekologický lak na vlasy Sanotint

stredne tužiaci

Ekologický lak na vlasy obsahuje zlaté proso a pantenol vápnika. Je určený pre všetky typy vlasov. Obal laku je bez plynu, s novým spôsobom vyprázdňovania nádobky rozprašovača. Lak bol špeciálne vytvorený pre všetky techniky tvorenia účesu a pre predĺženie trvanlivosti účesu. Veľmi rýchlo zaschýna na vlasoch, netvorí povlaky a zachováva vlasy lesklé, mäkké a prirodzené. Použitý parfum je veľmi jemný.

Návod na použitie:
Na mokré alebo suché vlasy nastriekajte zo vzdialenosti 30 cm.
UPOZORNENIE:
Skladujte mimo dosahu slnečným lúčom a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Prázdny obal neprerážajte ani nehádžte do ohňa ani po vyprázdnení. Nestriekajte do ohňa! Držte mimo dosahu detí! Nevdychujte a nestriekajte do oči!

Objem: 150 ml

RADY A TYPY:
Je možné kombinovať prípravky Sanotint pre tvorbu účesu: Napríklad na mokré vlasy naneste malé množstvo tužiacej peny Sanotint a trochu nemastiaceho oleja Sanotint. Vyfúkame fénom a potom účes dotvoríme pomocou stredne tužiaceho laku Sanotint. Tento spôsob je vhodný pre jemné vlasy, krátke a polodlhé strihy vlasov.

 

Neobsahuje deriváty živočíšneho pôvodu
Dermatologicky testované
Bez parabenov
Neobsahuje GMO
Neobsahuje farbiva syntetického pôvodu
Neobsahuje pridané kovy

 šetrný lak na vlasy pre všetky vlasy

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.