Šampón na mastné vlasy Sanotint pH 5,5 - 6

Šampón na mastné vlasy Sanotint pH 5,5 - 6

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Šampón pre mastné vlasy, reguluje tvorbu mazotoku.

9,56 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: COSVAL

ŠAMPÓN NA MASTNÉ VLASY pH 5,5 - 6
s výťažkami z vilínu, skoroceľa, harmančeka

Tento šampón, vďaka prírodným výťažkom z dračej krvy, ktoré majú protizápalové, sťahujúce a regeneračné účinky, umožňuje perfektné umytie vlasovej pokožky a reguluje zvýšenú tvorbu kožného mazotoku. Prírodné výťažky z vilínu, skoroceľa a harmančeka zaručujú ochranný, zmäkčujúci a čistiaci účinok, zatiaľ čo prírodné výťažky z ľubovníka bodkovaného a pagaštanu majú antiseptické a tonizačné účinky a zároveň podporujú mikroobeh vo vlasovej pokožke. Prírodné výťažky zo zlatého prosa vlasy vyživuje a dodáva im lesk a zdravý vzhľad.

Výrobok obsahuje:
Výťažky zo zlatého prosa, vilínu, skoroceľa, harmančeka, ľubovníka bodkovaného a pagaštana, "dračia krv" označuje sa živica z palmy dračej.

Návod na použitie:
Naneste malé množstvo šampónu na mokré vlasy, jemne masírujte a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom vlasy dobre opláchnite. Podľa potreby opakujte.
Objem: 200 ml

RADY A TYPY:
Doporučujeme mať dva druhy šampónov. Striedať šampón na mastné vlasy so šampónom pre normálne vlasy. (pokiaľ stále umývate vlasy jedným šampónom na mastné vlasy, neustále odoberáte tuk vlasovej pokožke a tá ho opäť viac a rýchlejšie dodáva.) Striedaním šampónov predídete dráždeniu mazotoku vlasovej pokožky a docielite jej postupného skľudnenia. Môžete vhodne doplniť starostlivosť o vlasy ampulami Migliorin a to 2 x týždenne po umytí vlasov. Neoplachujte. Ampule Migliorin okysličia vlasovú pokožku, dodá výživu a zníži tvorbu mazotoku.


Neobsahuje deriváty živočíšneho pôvodu
Neobsahuje deriváty minerálneho pôvodu
Dermatologicky testované
Bez parabenov
Neobsahuje GMO
Neobsahuje farbiva syntetického pôvodu
Neobsahuje pridané kovy
Bez alkoholu

prírodná vlasová kozmetika SANOTINT

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.