OPAĽOVACIE

Dôležitý oznam!

Dôležitý oznam!

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si Vás informovať, o prevádzke internetového obchodu www.fiore-sk.sk, značiek SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER a LOCHERBER MILANO počas dovolenkového obdobia: v dňoch 12.07. - 02.08.2019 bude zatvorené z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky. Ak si chcete objednať naše produkty, urobte tak do 11.07.2019.

Krásne leto Vám praje kolektív FIORE, s.r.o.

 

 

Opaľovacie krémy

Opaľovacie krémy


Prírodná opaľovací kozmetika od švajčiarskej značky Locherber dokonale ochráni kožu pred škodlivým UV žiarením a zároveň pleť hydratujú a upokojujú. Vďaka prírodným účinným látkam sa pokožke navracia pružnosť a rovnováha. V ponuke si môžete vybrať z opaľovacích krémov s rôznym SPF ochranným faktorom, ktoré sú vhodné pre svetlý a citlivý typ pleti, cez pokožku hyperaktívne na slnko, až po opálenú pokožku a pokožku zvyknutú na slniečko.

Všetky nami ponúkané opaľovacie krémy sú vodeodolné a majú veľmi jemnú parfumáciu, a tak sú vhodné pre všetky typy pleti.

POTEŠENIE Z OPAĽOVANIA - BEZPEČNÉ OD LOCHERBERU

ÚČINNOSŤ OPAĽOVACÍCH KRÉMOV LOCHERBER SUN PURE JE ZALOŽENÁ NA NAJNOVŠÍCH POKROKOVÝCH RECEPTÚRACH A JEDINEČNÝCH VLASTNOSTIACH

- ZOSILNENÁ A DLHOTRVAJÚCA OCHRANA naše filtre dodávajú maximálnu ochranu UVA a UVB, sú odolné voči vode a potu.
- FOTOSTABILITA Krémy nestrácajú účinnosť ani pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu.
- INTENZÍVNEJŠIE A RÝCHLEJŠIE OPAĽOVANIE, vďaka špeciálnemu kokteilu rastlinných výťažkov.
- NEOBSAHUJÚ DERIVÁTY ŽIVOČÍŠNEHO PÔVODU
- BEZ SYNTETICKÝCH FARBÍV
- BEZ PARABENOV
- OCHRANA PLETI PRED FOTOSTÁRNUTÍM Vďaka výťažkom z ryže siatej, granátového jablka predchádza poškodeniu DNA, a zároveň povzbudí metabolizmus a ochranu kožných buniek.
- PRÍJEMNÁ A SVIEŽA VÔŇA Osviežujúca zmes exotického ovocia.
- ĽAHKÁ A PRÍJEMNÁ TEXTÚRA Nezanecháva na pokožke žiadne stopy.
- IDEÁLNE ZLOŽENIE PRE CELÚ RODINU

VYROBENÉ VO ŠVAJČIARSKU – SWISS MADE

 

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.