Krémy na mastnú a zmiešanú pleť LOCHERBER

Dôležitý oznam!

Dôležitý oznam!

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si Vás informovať, o prevádzke internetového obchodu www.fiore-sk.sk, značiek SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER a LOCHERBER MILANO počas dovolenkového obdobia: v dňoch 12.07. - 02.08.2019 bude zatvorené z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky. Ak si chcete objednať naše produkty, urobte tak do 11.07.2019.

Krásne leto Vám praje kolektív FIORE, s.r.o.

 

 

STAROSTLIVOSŤ O MASTNÚ A ZMIEŠANÚ PLEŤ SO SKLONMI K AKNÉ

Krémy na akné LOCHERBER

Prírodná kozmetika na akné od značky LOCHERBER viditeľne zlepšuje vzhľad pleti, pretože vďaka jej vylepšenej receptúre má antibakteriálne, osviežujúce a zosvetľujúci účinky. Tieto krémy obnovujú prirodzene kyslé PH pleti a tiež obsahujú vitamín E, ktorý zbavuje pokožku nedokonalostí a dodáva ju jednotný zdravý vzhľad. Niektoré z nami ponúkaných krémov pôsobí tiež proti lesku pleti, majú zmatňujúci účinky a pleť chránia pred nepriaznivými vplyvmi. Pri opakovanej aplikácii krémov na akné dochádza k hojeniu postihnutých miest a vďaka účinným zložkám sa zabraňuje vzniku nového akné a tým i malých jazvičiek. V našej ponuke nájdete krémy na akné, ktoré sú určené pre mastnú a zmiešanú pleť so sklonom k tvorbe akné.

Krémy na akné od švajčiarskej značky Locherber neobsahujú parabény, GMO, kovy a alkohol.

 

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.