Hydratačné pleťové krémy LOCHERBER

Dôležitý oznam!

Dôležitý oznam!

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si Vás informovať, o prevádzke internetového obchodu www.fiore-sk.sk, značiek SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER a LOCHERBER MILANO počas dovolenkového obdobia: v dňoch 12.07. - 02.08.2019 bude zatvorené z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky. Ak si chcete objednať naše produkty, urobte tak do 11.07.2019.

Krásne leto Vám praje kolektív FIORE, s.r.o.

 

 

HYDRATÁCIA PLETI

Hydratačné krémy LOCHERBER

Vysoko hydratačné krémy na pleť od švajčiarskej značky Locherber Vašu dehydratovanú pokožku dostatočne hydratujú a vyživí, a tak pleť bude už po prvých použitiach bude vyzerať zdravšie. Hydratačné krémy od tejto švajčiarskej značky minimalizujú jemné línie, viditeľné póry a zachovávajú optimálnu hydratáciu pokožky. V našej ponuke si môžete vybrať z hydratačných krémov, ktoré sú vhodné pre denné aj nočné použitie a je možné ich aplikovať ako na normálny typ pleti, tak aj na pleť suchú a citlivú. 

Receptúrahydratačných krémov Locherber je bez parabénov, GMO, kovov, alkoholu a sú dermatologicky testované.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.