Locherber prípravky pre užov pre mužov

Dôležitý oznam!

Dôležitý oznam!

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si Vás informovať, o prevádzke internetového obchodu www.fiore-sk.sk, značiek SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER a LOCHERBER MILANO počas dovolenkového obdobia: v dňoch 12.07. - 02.08.2019 bude zatvorené z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky. Ak si chcete objednať naše produkty, urobte tak do 11.07.2019.

Krásne leto Vám praje kolektív FIORE, s.r.o.

 

 

prípravky pre mužov

prírodná kozmetika LOCHERBER - MUŽI

Mnohí muži považujú starostlivosť o pleť za jeden z typických znakov ženského sveta. Majú pocit, že ich vyrobili z nezničiteľného materiálu, na ktorom sa v nijakom prípade neprejavia následky holenia, rýchleho stravovania, veku alebo zmien podnebia pri návšteve rôznych kontinentov. Lenže aj mužská pokožka potrebuje patričnú starostlivosť.

Vody a balzamy po holení

Vody a balzamy po holení by mali byť súčasťou starostlivosti po každom holení. Všeobecne balzamy po holení pokožku hydratujú, zjemňujú, znižujú jej začervenanie a zároveň dezinfikujú ranky. V našej ponuke si môžete vybrať z veľkého množstva balzamov po holení, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti.

Gély na holenie

Všeobecne sa gély na holenie používajú pre lepší sklz po pokožke a dokonalé oholenie. Gély na holenie od značky Locherber majú veľmi jemnú textúru a príjemnú vôňu. Navyše všetky nami ponúkané gély na holenie dodajú pleti tiež potrebnú výživu. V našej ponuke si môžete vybrať z gélov, ktoré obsahujú zvlhčujúce a zmäkčujúce látky, vďaka čomu pokožku hydratujú a znižujú jej podráždenie.

Gély po holení

Gély po holení by mali byť súčasťou starostlivosti po každom holení. Všeobecne gély po holení pokožku hydratujú, zjemňujú, znižujú jej začervenanie a zároveň dezinfikujú ranky spôsobené žiletkou. V našej ponuke si môžete vybrať z veľkého množstva balzamov po holení, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o používaných súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete na stránke s informáciami o ochrane oosobných údajov.